Strona 1 z 1

Aerograf

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2021, 20:06
przez FireFighter
Witam Panie i Panowie. Chciałem dobrać aerograf głównie pancerka w skali: 1/35. Nadmieniam, że mam bardzo nikłe doświadczenie. Moje doświadczenia modelarskie są raczej z czasów komunistycznych ( wtedy gdy nie było netu, a zamiast hamburgerów była bułka z pasztetową sprzedawana z paki stara podczas pochodów pierwszo majowych, było jak u Kononowicza). Nakupowałem sporo modeli, a teraz po odejściu że służby chciałem w zimowe wieczory zacząć realizować projekty. No i dochodząc do meritum. Chciałbym kupić ten aerograf
Harder & Steenbeck HARDER / STEENBECK 125533 ULTRA 2-1 gdyż posiada dwie dysze do malowania małych powierzchni oraz większych. Jaki do niego najlepiej dobrać kompresor ? Czy polecacie ten model czy jednak wybrać coś innego w tej cenie. Jeżeli przywitałem się w nieodpowiednim dziale to najmocniej przepraszam.

Re: Aerograf

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2021, 20:13
przez Rafal
Hm.... <no commets...>

EDIT:

No cóż - pytający zadał pewne pytania w w.p. ale odpowiem publicznie.

W dobie Internetu. Google i sklepów internetowych, wiedząc dokładnie co chce kupić (a już wie bo napisał konkretne modele aerografów) rzucenie hasłem dajcie linki to sobie kupię jest czymś co wywołuje u mnie alergię.

Po tym że mamy godzinę prawie 15 dnia następnego i nikt się nie pokwapił, żeby zamiast kolegi (bez cudzysłowów) odszukać sklepy z tym towarem może o czymś świadczy. Możliwe że alergię mają także inni.

Żeby nie być zupełnie nie konstruktywnym - https://www.google.com/search?q=site%3A ... presor%29& - forumowa kopalnia wiedzy o aerografach i kompresorach.

To mój ostatni post w tym wątku.

Re: Aerograf

PostNapisane: niedziela, 6 czerwca 2021, 20:06
przez Grzegorz H.
żeby nie było, że "forum złeee" coś dorzucę :)
viewtopic.php?f=76&t=84098
temat dot. wyboru aerografu,
sam mam Ultrę, jestem zadowolony,
a co do kompresora- polecam lodówkowe :)

Re: Aerograf

PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2021, 13:07
przez FireFighter
Dziękuję bardzo i przepraszam...nie wiedziałem, że Kolega "alergik" (żart). Pozdrawiam.