Strona 1 z 1

Drukarnia 3D dla modelarzy

PostNapisane: wtorek, 12 marca 2019, 00:24
przez plastcore
Cześć wszystkim,

Zapraszamy serdecznie do składania zapytań o wydruk 3D części i elementów do Waszych modeli. Drukujemy w kilku technikach, nawet bardzo duże elementy.

Więcej informacji na naszej stronie https://plastcore.pl/

Re: Drukarnia 3D dla modelarzy

PostNapisane: piątek, 12 marca 2021, 09:40
przez Kamil5487
Mam mega ważne pytanie
Może nie do końca związanie z zamówieniem ale temat mnie ostatnio mega ciekawi. Czy to się opłaca To znaczy inwestycja w sprzęt. Bo widzę że druk żywica światło utwardzającą. Druga sprawa jak jest z projektowaniem czy jesteście wstanie zrobić wszystko? Bo tam chyba można robić warstwy na 0.25? milimetra. brzmi to bardzo szczegółowo. No i pytanie czy macie większe drukarki bo tam były chyba ograniczenia do 15 cm. Czy wtedy można model dzielić na sekcje. Dalej czy jeśli model jest pusty w środku czy jest wytrzymały? Jak jest z malowaniem? Farba dobrze pokrywa modele? Wiem dużo pytań jak na forum ale nie piszę osobiście bo już od dawna walczę z sobą aby nic nie zamawiać a obawiam się ze osobisty kontakt może mnie nakłonić do kupna.

Bo w sumie już widziałem, że pojawia się spora konkurencja. Akurat mam w polubionych jedną firmę która robi modele postaci i antagonistów z fantasty.